UA-93544654-5
Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

5Yhteystiedot

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja autamme mielellämme matkasuunnitelmissanne.

Kotkan Saaret Oy Kyminlinnantie 22 48600, Kotka

Puhelinnumero: 044 055 7493

Sähköpostiosoite: myyntipalvelu@kotkansaaret.fi

 

Myynti, asiakaspalvelu ja markkinointi

 

Palvelutuotanto  Taloushallinto
  Rankki
044 7150 150
sotku@rankki.fi 
Leena Martin
045 318 7889
leena.martin@kotkansaaret.fi

Myyntipalvelu
Tiina Ilvonen
044 055 7493
tiina.ilvonen@kotkansaaret.fi 

Tuija Moisio
044 055 7492
tuija.moisio@kotkansaaret.fi

Kirkonmaa
Pia-Stina Repo
044 055 7496
pia-stina.repo@pp.inet.fi
RR-Tili Oy
Minna Rasi
044 055 7481
minna@rrtili.fi

Karhulan Hovi
Vastaanotto
044 7333 100
kartanohotelli@karhulanhovi.fi

Karhulan Hovi
Mimma Kallonen
044 7333 100
mimma.kallonen@karhulanhovi.fi
Päivi Räty
050 551 1104
paivi.raty@kotkansaaret.fi

Haminan Seurahuone
Vastaanotto
044 7333 101
hotelli@haminanseurahuone.fi

Haminan Seurahuone

hotellipäällikkö 
hamina@haminanseurahuone.fi

Palkat
Liisa Suhonen-Teittinen
044 560 6510
liisa.suhonen@kotkansaaret.fi

Tulikukko
050 380 5381
kahvila@tulikukko.fi
Tulikukko
Mimma Kallonen
050 380 5381
mimma.kallonen@tulikukko.fi 
 
Markkinointi
Kai Savolainen
044 055 7498
kai.savolainen@kotkansaaret.fi
o.t.o. MS Jaanan päällikkö
MS Jaana
044 055 7499
 


Johtoryhmä
Toimitusjohtaja / CEO Owner

Ismo Räty
044 055 7491
ismo.raty@kotkansaaret.fi

Kehitysjohtaja / COO
Miika Sollo
040 546 5910
miika.sollo@kotkansaaret.fi

Talousjohtaja / CFO
M
inna Rasi
044 055 7481
minna@rrtili.fi
 

Kotkan Saaret Oy:n Hallitus (PPT)
Hallituksen puheenjohtaja
Ismo Räty, CEO Owner

Hallituksen jäsenet

Evästeet

Tämä sivusto käyttää evästeitä tallentaakseen tietoja koneellesi.

Hyväksytkö evästeiden käytön?